Akıllı anneler BabyKept'i seçiyor

İşlem Rehberi

Üyelik

https://babyketp.com’a üye olmak için ana sayfamızdan sağ üst köşede “Giriş Yap” seçeneğini tıklayınız.

Açılan sayfada “Üye Ol” butonunu tıklayınız.

E-posta adresini doldurunuz ve “Üye Ol” butonunu tıklayınız.

Üyelik işleminiz başarıyla gerçekleştirildi. (Hızlı alışveriş yapabilmeniz ve güvenliğiniz için tarafımızca oluşturulan şifre e-posta yoluyla tarafınıza iletilmektedir.)

 

Üye Girişi

https://babyketp.com’a giriniz ve sağ üst köşede “Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız.

Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve tarafınıza gönderilen ve/veya değiştirdiğiniz şifrenizi giriniz ve “Giriş Yap” butonuna basınız.

Eğer şifrenizi unuttuysanız “Şifrenizi mi unuttunuz?” linkine tıklayınız. Açılan penceredeki e-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı girerek “Şifre Sıfırlama” butonuna basınız. Şifreniz size e-posta ile bildirilecektir.

 

Ürün Satın Alma

Üye girişi tamamlandıktan sonra veya Üye girişi yapmanıza gerek kalmadan ürün seçiminizi, ilgili kategorilerden yapılabilirsiniz. Alışverişi yapılacak ürün seçimi yapıldıktan sonra seçilen ürünün detay sayfasında fotoğrafları inceleyebilirsiniz. “Sepete Ekle” butonuna tıklayınız ve açılan sayfada eklediğiniz ürünü kontrol ediniz.

Sepetinize ürün eklediğinizde; “Sepeti Görüntüle” ve “Ödeme” butonlarını içeren bir mesaj kutusu açılır. Alışverişe devam etmek istiyorsanız; ilgili mesaj kutusunu “Kapat” linkine tıklayarak kapatabilirsiniz ve alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Farklı bir ürün daha sepetinize eklemeyip, direkt satın alma yapmak istiyorsanız, “Ödeme” butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz.

Sepeti Görüntüle”yi tıkladığınızda adet kısmından ürününüzün adetini değiştirebilir, ürününüzün Kampanya İndirimi, Kargo ücreti, KDV ve Toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz.

Ödeme sayfasına git” butonuna tıkladığınız zaman açılan sayfada doldurulması zorunlu yerler * (Yıldız) işareti ile gösterilmektedir.

Faturanızdaki adresin farklı olmasını istiyorsanız, “Farklı bir adrese gönderilsin mi?” butonuna tıklayarak fatura adresini giriniz. Teslimat adresi ve Fatura adresi için ilgili kutuları tıklayınız. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

Teslimat adresi ve fatura adresi bilgilerinizi oluşturduktan sonra size uygun “Ödeme seçenekleri”nden siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Kart bilgileri girildikten sonra “Web sitesinin şartlar ve koşullar sayfasını okudum ve kabul ediyorum” okunarak onaylanması gerekmektedir. “Siparişi onayla” butonu seçilerek, sipariş ödeme bilgileri ile tamamlanarak çıkan sayfada sipariş numarası, tarih, toplam ve ödeme yöntemleri bilgileri bulunmaktadır. Sipariş detaylarına ait tüm bilgiler üyeliğin kayıtlı olduğu e-posta adresine gönderilmektedir. Aynı zamanda üyelik hesabınızın içinde “Siparişler” alanından siparişinizin durumu ve detayı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra “Kargo Takip” kısmından ilgili kargo firması tarafından gönderilen “Gönderi Takip” numarası ile siparişinizin son durumunu görebilirsiniz.

Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.